Twój elektroniczny obieg dokumentów

Netz Data istnieje na rynku już 19 lat.
I cały czas się zmienia!

Na początku swojej działalności zajmowała się rozwiązaniami typu Business Intelligence. Jako że to rynek wyznacza trendy, a my jesteśmy po to, by odpowiadać na Wasze potrzeby, w 2006 roku zdecydowaliśmy się na zmianę kierunku. Rozpoczęliśmy prace nad Systemem Elektronicznego Obiegu Dokumentów SPEKTRUM oraz aplikacjami wspierającymi procesy biznesowe w przedsiębiorstwach.

Skalowalne aplikacje sprawdzają się w wielu przedsiębiorstwach różnej wielkości. Nasze doświadczenia w realizacji wdrożeń i projektów zmieniły filozofię budowy aplikacji. Skoncentrowaliśmy się na potrzebach klientów i konsekwentnie realizujemy tę politykę. Od 2013 roku aplikacja Spektrum jest dystrybuowana w modelu SaaS z możliwością instalacji na serwerze lokalnie.

Celem naszych działań jest tworzenie rozwiązań szytych na miarę. Niezawodne, ergonomiczne, elastyczne i dopasowane do potrzeb konkretnego użytkownika oprogramowanie – oto, co chcemy dać klientowi.

Ireneusz Ziomkowski, Prezes Zarządu

Nasi klienci

logo partnera
logo partnera
logo partnera
logo partnera
logo partnera
logo partnera
logo partnera
logo partnera
logo partnera
logo partnera
logo partnera
logo partnera
logo partnera
logo partnera
logo partnera
logo partnera
logo partnera
logo partnera

Poznaj zespół Spektrum

Poznaj zespół Spektrum

Ireneusz Ziomkowski

Ireneusz Ziomkowski

CEO

Przede wszystkim steruje okrętem zwanym Netz Data. Spotyka się klientami, przeciera ścieżki, otwiera drzwi jak najszerzej, by Spektrum mogło zagościć w Twojej firmie.
Katarzyna Bis

Katarzyna Bis

Dyrektor zarządzający

Skupia się na budowaniu i pielęgnowaniu relacji z klientami. To właśnie prawdopodobnie ona pojawi się w Twoim przedsiębiorstwie, by wdrożyć Spektrum. Odpowiada za sprzedaż aplikacji.
Wojciech Rynkiewicz

Wojciech Rynkiewicz

Dyrektor działu rozwoju

Architekt aplikacji, który zna ją jak mało kto. Poza śledzeniem rynkowych trendów zajmuje się wyznaczaniem kierunków rozwoju firmy.
Jan Szczęśniak

Jan Szczęśniak

Lider zespołu programistów

Poskramia tych, którzy dzień i noc podejmują wyzwanie udoskonalania Spektrum. Właśnie dzięki teamowi wyspecjalizowanych programistów szybko reagujemy na potrzeby klientów.

Nawiguj

Twój elektroniczny obieg dokumentów

Klienci o nas

Aleksandra Kukiełło

Aleksandra Kukiełło

Dyrektor Zarządzający ds. Controllingu i Administracji, BLIRT

Z pełnym przekonaniem udzielamy pozytywnych referencji firmie Netz Data Sp. z o. o. W ramach współpracy firma wdrożyła oprogramowanie do elektronicznego obiegu dokumentów – Spektrum. Chcemy podkreślić, że Netz Data sp. z o. o. jest z nami w stałym kontakcie, a szkolenia pracowników są realizowane na bieżąco.

Paweł Bień

Paweł Bień

Dyrektor Generalny, Wiceprezes Zarządu COMAL

Przedsiębiorstwo COMAL sp. z o. o. potwierdza, że firma Netz Data sp. z o. o. opracowała i zrealizowała w naszej firmie wdrożenie systemu Spektrum – Elektroniczny Obieg Dokumentów. Z pełnym przekonaniem polecamy firmę Netz Data sp. z o. o. jako dostawcę oprogramowania do zarządzania obiegiem dokumentów.

Marzena Jasztal

Marzena Jasztal

Prokurent, Główny Księgowy GOREM

Niniejszym zaświadczamy, że firma Netz Data sp. z o. o. wdrożyła na nasze potrzeby oprogramowanie Spektrum – Elektroniczny obieg dokumentów. Całość prac wdrożeniowych została przeprowadzona z zachowaniem wysokich standardów i z uwzględnieniem naszej specyfiki organizacyjnej.

Mirosław Marynowski

Mirosław Marynowski

Prezes Zarządu, KOMES

Przedsiębiorstwo Komunalne „KOMES” sp. z o. o. w Rypinie współpracuje z Netz Datą sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku od 2012r. Nieprzerwanie od tego roku realizuje obieg elektroniczny dokumentów w naszej spółce przy pomocy swojego oprogramowania Spektrum. Średnia miesięczna opłata za utrzymanie wynosi 380,00 zł brutto. Wykonawca w sposób terminowy i bezkonfliktowy oraz z należytą starannością zapewnia wsparcie techniczne.

Michał Pietrzykowski

Michał Pietrzykowski

Prezes Zarządu GORA

Gdańska Okręgowa Izba Aptekarska informuje, że współpracuje z firmą Netz Data Sp. z o. o. od 8 sierpnia 2011r. w zakresie oprogramowania SPEKTRUM służącego do obsługi korespondencji Izby. Współpraca przebiega prawidłowo, wszelkie nasze uwagi są brane pod uwagę, drobne, sporadyczne awarie usuwane są zawsze bez zbędnej zwłoki, o przerwach technicznych otrzymujemy informacje z wyprzedzeniem.

Małgorzata Pietrzak

Małgorzata Pietrzak

Prezes Zarządu OIA

Pomorsko – Kujawska Okręgowa Izba Aptekarska w Bydgoszczy informuje, że współpracuje z firmą NETZ DATA Sp. z o. o. od stycznia 2013 r. w zakresie oprogramowania SPEKTRUM służącego do obsługi korespondencji Izby. Współpraca przebiega satysfakcjonująco, wszelkie nasze uwagi i problemy brane są pod uwagę, sporadyczne awarie usuwane są zawsze bez zbędnej zwłoki, o przerwach technicznych informowani jesteśmy z wyprzedzeniem.

O nas

Nasza firma w liczbach

Netz Data powstała w 2003 roku. Od tego czasu wiele się wydarzyło: mamy już 1124 użytkowników, którzy rocznie rejestrują ponad 320 tysięcy dokumentów. Samych e-faktur rejestrują ok. 90 tysięcy każdego roku. Codziennie skupiamy się na doskonaleniu naszych usług, dzięki czemu możemy pochwalić się niemal 100-procentowym zadowoleniem klientów.

19 lat
na rynku
320 tys.
zarejestrowanych dokumentów
90 tys.
e-faktur rocznie
99 %
zadowolonych klientów
1124
użytkowników