Bez kategorii

Spektrum – jeden z najlepszych systemów ERP w Polsce

23 maja 2023 został rozstrzygnięty prestiżowy konkurs Best in Cloud 2023 organizowany przez COMPUTERWORLD.

Spektrum oraz drugi produkt Netz Daty – Extracto zostały docenione przez jury konkursowe w dwóch kategoriach.

Wśród wielomilionowych projektów największych firm takich jak Hewlett Packard, Play, Canal+, Infor, enova365, InsERT czy opentext – Spektrum zdobyło III miejsce w kategorii „Najlepszy produkt ERP/CRM”.

Extracto, czyli nasz najnowszy system integracyjno – raportujący do łączenia danych z systemów dostawców z systemami magazynowo – księgowymi odbiorców został wyróżniony w kategorii „Najlepsza wydajność i integracja”.

Z ogromną radością przyjęliśmy wiadomość, że produkt, który rozwijamy razem z klientami reagując na ich potrzeby wpisuje się świat dużych rozwiązań systemów ERP.

Nawiązując do wniosków z konferencji branżowej towarzyszącej konkursowi Best in Cloud, według raportu Gartnera, aż 81% korporacji pracuje dziś nad wdrożeniem strategii multi-cloud. Coraz więcej, i to wcale nie małych przedsiębiorstw, przechodzi całkowicie na model cloud. Spektrum oraz Extracto adresujemy do małych i średnich przedsiębiorstw by niewielkim kosztem pozwolić im pokonać pierwszy krok do chmury i przyspieszenia rozwoju technologicznego.

Dziękujemy naszym klientom za zaufanie i wspólne dążenie by Spektrum było jeszcze bardziej nowoczesnym narzędziem wspomagającym prowadzenie firmy w każdej branży.

Informacje o wynikach mogą Państwo znaleźć na stronach Computerworld – https://www.computerworld.pl/news/Wyniki-konkursu-Best-in-Cloud-2023,445638.html

Pod koniec maja zostanie opublikowany raport Best in Cloud 2023, gdzie będą Państwo mogli przeczytać opisy systemów, które zostały nagrodzone w tym konkursie.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub chciałbyś zapoznać się z naszymi systemami prosimy o kontakt mailowy spektrum@netzdata.pl